СвітКількість загиблих унаслідок землетрусу в М'янмі зросла

Кількість загиблих унаслідок землетрусу в М’янмі зросла

Кількість загиблих унаслідок землетрусу в М’янмі зросла до 3085 людей.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Alarabiya.

Наразі 341 людина все ще вважається зниклою безвісти. Поранень унаслідок землетрусу зазнали 4715 людей.

Агенція Reuters при цьому уточнює, що подальші рятувальні роботи можуть ускладнитися через початок дощів. Під загрозою райони, які найбільше постраждали від землетрусу, а саме Мандалай, Сікайн та столиця Нейп’їдо.

Нагадаємо, 28 березня землетрус магнітудою 7,7 стався на глибині 10 кілометрів з епіцентром у М’янмі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc