СвітІран запустив ракети по базах США в Катарі

Іран запустив ракети по базах США в Катарі

Іран почав відповідь на удари США по своїх ядерних об’єктах. У бік американських військових баз у Катарі було запущено ракети.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на кореспондента Axios Барака Равида в соцмережі X, Reuters і Sky News.

«Ізраїльський чиновник повідомив мені, що Іран запустив шість ракет по базах США в Катарі», – написав Равід.

При цьому Reuters пише, що в небі над Дохою (столиця Катару) прогриміли вибухи. Також, за даними джерел видання, система протиповітряної оборони активована на американській авіабазі Айн-аль-Асад в Іраку.

Іранські ЗМІ пишуть, що метою ціллю стала база США Аль-Удейд у Катарі, де розміщуються ВПС Катару, ВПС США та британські Королівські ВПС.

За непідтвердженими даними, Іран запустив по американських цілях близько 10 ракет. Три з них нібито впали прямо на базу Аль-Удейд.

Як пише Sky News, Катар заявив, що внаслідок удару Ірану по військовій базі США жертв немає.

Нагадаємо, США приєдналися до операції Ізраїлю проти ядерних і військових об’єктів Ірану. Було завдано ударів по трьох об’єктах.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc