СвітБританія вперше ввела санкції проти російських компаній «Газпром нефть» і «Сургутнефтегаз»

Британія вперше ввела санкції проти російських компаній «Газпром нефть» і «Сургутнефтегаз»

Велика Британія вперше ввела санкції проти російських компаній «Газпром нефть» і «Сургутнефтегаз».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на уряд Британії.

В уряді Британії звернули увагу, що щодня «Газпром нефть» і «Сургутнефтегаз» видобувають понад 1 мільйон барелів нафти, що становить приблизно 23 мільярди доларів на рік. Це більше, ніж ВВП Ямайки.

«Прибуток цих двох компаній поповнює військовий гаманець путіна і сприяє веденню війни», – уточнили в уряді.

Там додали, що «кожен удар, який Британія завдає по нафтових доходах росії – це ще один крок до справедливого і міцного миру в Україні».

Нагадаємо, восени Британія ввела найбільший пакет санкцій проти рф.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc