СвітБійці ССО відбили штурм солдатів КНДР на Курщині

Бійці ССО відбили штурм солдатів КНДР на Курщині

Бійці Сил спеціальних операцій (ССО) ЗСУ відбили штурм військ Північної Кореї, який тривав від ранку до ночі на Курщині.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ССО.

Українські бійці знищили 17 військових КНДР, а один з них підірвав себе гранатою.

«Під ранок висунулася група зачистки ССО, яка натрапила на одного вцілілого бійця КНДР. Він влаштував невдалу пастку рейнджерам шостого полку», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що північнокорейський боєць намагався ввести в оману воїнів ССО та підірватися разом із ними на гранаті. Коли рейнджери ССО наблизились до нього, він підірвав себе.

Воїни ССО вчасно помітили небезпеку та швидко відійшли з зони ураження. Ніхто не постраждав.

Нагадаємо, повідомили, скільки військових з Північної Кореї загинули на Курщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc