СвітБайден зустрівся з Трампом у Білому домі

Байден зустрівся з Трампом у Білому домі

Президент Джо Байден прийняв у Білому домі майбутнього президента США Дональда Трампа. Вони зустрілися в рамках заходів щодо передачі влади.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Sky News.

Байден і Трамп зустрілися в Овальному кабінеті Білого дому. Під час зустрічі Трамп сказав Джо Байдену, що «політика — це важко».

“У багатьох випадках це не дуже гарний світ, але сьогодні він гарний”, — сказав він

Трамп також подякував чинному президенту за плавний перехід влади, на що Байден відповів йому: «Нема за що».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc