СвітАварія у Копенгагені: авто влетіло у натовп, щонайменше 12 постраждалих

Аварія у Копенгагені: авто влетіло у натовп, щонайменше 12 постраждалих

У центрі Копенгагена сталася аварія – автомобіль в’їхав у натовп. Внаслідок цього постраждали щонайменше 12 осіб, з яких троє перебувають у критичному стані.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на DR.

Аварія сталась ще у середу, 30 квітня. Авто в’їхало у натовп на мосту Луїзи, який є популярним місцем відпочинку. У натовп врізався 75-річний чоловік. Спочатку він втік з місця аварії, однак його зайшли правоохоронці. Водію вже висунули звинувачення.

«Я був за кермом. Мені соромно це усвідомлювати. Мені дуже соромно за це. Але я не визнаю себе винним, це тому, що я не був у стані алкогольного сп’яніння. Я добре виспався і приймаю ліки», – заявив водій.

Відомо, що в аварії постраждали щонайменше 12 людей, троє з них – у критичному стані.

Нагадаємо, у Ванкувері авто в’їхало у філіппінський вуличний фестиваль: є загиблі (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc