Колишній Президент наголосив, що реакція Польщі на вторгнення російських дронів була адекватною, адже «не має значення, якими були витрати, бо життя поляків неоціненне».
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на RMF24.
«Водночас завжди можна сказати: гаразд, але це тому, що немає антидронової системи. Ми не мали можливості дешевше відреагувати на цю атаку дронів, а мусили підіймати літаки, тобто залучити найважчу артилерію», — додав Анджей Дуда.
Нагадаємо, НАТО розпочинає операцію «Східний вартовий» через атаку дронів на Польщу.
