На росії засудили колишнього ватажка бойовиків угруповання «ДНР», полковника запасу ФСБ ігоря гіркіна (псевдо – стрєлков) до 4 років колонії загального режиму у справі про заклики до екстремізму.
Також суд заборонив гіркіну адміністрування інтернет-ресурсів на три роки. Час, проведений ним у слідчому ізоляторі, буде врахований у строк позбавлення волі.
Гіркіна, який з радикально антиукраїнських позицій критикував російську владу та перебіг війни в Україні, затримали у липні 2023 року. Відтоді він перебуває у СІЗО в москві. Повідомляється, що у закликах до екстремізму його звинуватили через два записи в телеграм-каналі. Одна з них містила фразу «За це розстрілювати мало» – йшлося про чиновників, які, на думку гіркіна, перешкоджають грошовим виплатам учасникам війни. Слідство побачило у висловлюванні заклик до екстремізму. Гіркін провину не визнав.
Дуже показово, що рашисти швидко зливають своїх “героїв”. Спочатку пригожина, а тепер посадили гіркіна. Адже їм потрібна лише зомбо-маса, яка буде нічим не виділятися від інших і так само, як і інші рашисти, слухняно “молитися” на путіна.
