СпортЗбірна Рівненщини виборола срібло Кубка дівочої футбольної ліги України

Збірна Рівненщини виборола срібло Кубка дівочої футбольної ліги України

Збірна Рівненської області завоювала срібні медалі цьогорічного Кубка дівочої футбольної ліги України серед команд до 14 років.
Наші дівчата, на жаль, у фіналі мінімально поступилися київській команді ДЮСШ «Поділ» 0:1
Тим не менш, вони стали другими з усіх команд України за підсумком Кубка дівочої футбольної ліги U-14.
Також гравчиню команди Збірна Рівненської області Катерину Шевчук було визнано найкращою півзахисницею змагань

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc