Спорт"Верес" продовжить підготовку до нового сезону у столиці

“Верес” продовжить підготовку до нового сезону у столиці

Народний клуб Верес продовжує підготовку до старту в новому сезоні Української Прем’єр-ліги. Наприкінці цього тижня червоно-чорні вирушать до столиці, де заплановані спаринги із трьома суперниками.

Найближчої неділі, 21-го липня команда Олега Шандрука двома складами зіграє з ковалівським Колосом.

23-го липня червоно-чорні поміряються силами із друголіговим Локомотивом. А 26-го липня Верес планує у Києві зіграти контрольний матч із ще одним клубом УПЛ – Оболонню.

Нагадаємо, новий сезон у чемпіонаті Української Прем’єр-ліги рівняни розпочнуть 3-го серпня домашнім поєдинком проти львівських Карпат. Початок цієї зустрічі о 15:30.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc