СпортВажкоатлети Рівненщини здобули медалі на Чемпіонаті України

Важкоатлети Рівненщини здобули медалі на Чемпіонаті України

13 квітня у Луцьку проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед Майстрів, присвячений Збройним силам України.
Збірна команда Рівненської області показала високі , гідні результати.
Так,  за підсумками змагань, чемпіоном України став- Володимир Сударіков ( м. Березне).
Срібло здобув представник Дубровици Андрій Нашора.
Також абсолютне чемпіонство здобула наша Ніна Пашкевич

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc