Алла Белінська здобула «золото» у фіналі чемпіонату світу з боротьби серед жінок у ваговій категорії до 72 кг, здолавши віцечемпіонку Європи Несрін Баш.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Новини.LIVE.
Для спортсменки це перше в кар’єрі «золото» чемпіонату світу з боротьби.
Нагадаємо, спортсмен з Рівненщини здобув золото і срібло на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу.
