СпортРівненський стрілок здобув срібло Чемпіонату України

Рівненський стрілок здобув срібло Чемпіонату України

У Вінниці відбувається Чемпіонату України з стрільби кульової.

На змаганнях учень Рівненської школи вищої спортивної майстерності Олег Омельчук у вправі МП-6 здобув срібну нагороду та разом із учнями перемінного складу Максимом Камінським і Іллею Лящем здобув золото командою.

Тренує спортсменів Сергій Бондар.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc