СпортРівненський спортсмен буде отримувати гроші від Зеленського

Рівненський спортсмен буде отримувати гроші від Зеленського

Рівненський параканоїст Микола Синюк буде отримувати президентську стипендію. Це абсолютно заслужена відзнака інваспортівцям за «бронзу» Паралімпіади в Парижі. Крім нього гроші отримає і його тренер, керівник ОШВСМ Леонід Камлочук.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Вони матимуть по 10 тисяч гривень кожного місяця протягом року. Загалом, більш ніж сотні паралімпійцям та дефлімпійцям України призначили виплати за значні досягнення у пара спорті.

Фото – телеграм-канал А. Карауш

До слова, у 2024-му році Микола Синюк отримав від президента України Володимира Зеленського Орден «За заслуги» ІІ ступеня, а Леонід Камлочук – Орден «За заслуги» IІІ ступеня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc