СпортРівненський легкоатлет здобув срібло Чемпіонату України

Рівненський легкоатлет здобув срібло Чемпіонату України

Срібною нагородою командного чемпіонату з легкоатлетичного кросу потішив шанувальників легкої атлетики учень Рівненської школи вищої спротивної майстерності Дмитро Сірук.

Дистанцію 8 км спортсмен здолав за 24:38.

Тренується спортсмен під керівництвом Андрія Попеляєва.

Змагання приймала Вінниця.

 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc