СпортРівненські веслувальники виграли дві медалі на Чемпіонаті України

Рівненські веслувальники виграли дві медалі на Чемпіонаті України

У Вінниці триває чемпіонат України з марафону з веслування на байдарках і каное.

Учні Рівненської ОШВСМ Олена Циганкова та Микита Бруханський на дистанції 3,4 км в каное і в байдарці-одиночці вибороли золоту та бронзову нагороди відповідно.

Готували спортсменів до змагань тренери Леонід Камлочук і Олександр Щипцов.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc