СпортРівненські самбісти на п'єдесталі Чемпіонату України

Рівненські самбісти на п’єдесталі Чемпіонату України

Вихованці ДЮСШ #5 Рівненської міської ради брали участь у Чемпіонаті України з боротьби самбо (пляжне), який проходив в місті Тернопіль.
Даний турнір був відбірковим до чемпіонату світу, що відбудеться в Марокко наприкінці літа.
Рівненські самбісти гідно проявили себе та завоювали призові сходинки пʼєдесталу пошани:
золото – Самедов Тимур,
бронза – Климова Тетяна.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc