СпортРівненські дзюдоїсти виграли дві бронзи

Рівненські дзюдоїсти виграли дві бронзи

Юні рівненські спортсмени здобули дві медалі на Всеукраїнських змаганнях.

Дзюдоїсти Рівненської ДЮСШ #5 брали участь у Всеукраїнському турнір з дзюдо «CONTINIUM CUP 2024» серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н.у місті Луцьк. 

Серед 200 учасників підопічні Івана Іваницького та Наталії Демчук – Євстафієв Станіслав та Юрчик Юлія здобули бронзові нагороди. Чуприна Олександр зупинився за крок до пʼєдесталу та посів V місце.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc