СпортРівненські борці здобули медалі у Хмельницькому

Рівненські борці здобули медалі у Хмельницькому

Вихованці тренерів ДЮСШ#5 РМР Дениса Кайди та Тетяни Яковець брали участь у Всеукраїнському турнірі «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.
Змагання приймав Хмельницький.
Спортсмени показали гідну підготовку, вольову боротьбу та здобули нагороди:
золото – Зубок Ярослав
срібло – Телиця Тетяна
срібло – Молотковець Оксана
бронза – Юпаткін Макар
За крок від п’єдесталу зупинились Ковальчук Матвій та Черних Роман та посіли 5 місця.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc