СпортЛучники Рівненщини везуть медалі зі Львова

Лучники Рівненщини везуть медалі зі Львова

У Львові відбулися Відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії».
Вдало на турнірі виступили представники Рівненщини.
Серед жінок до 18 років золото здобула вихованка Березнівського спортивного ліцею Вікторія Витковець.
Також наша команда чоловіків до 18 років у складі Дмитра Фоміна, Максима Мартинова та Назарія Іванчука стала срібним призером змагань.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc