СпортЛучник з Рівненщини виборов історичну медаль

Лучник з Рівненщини виборов історичну медаль

Вперше в історії Рівненщина має медаль чемпіонату Європи з пара стрільби з лука.

Її виборов наш інваспортівець Василь Наумчук. Сьогодні у бронзовому фіналі він переміг Лукаша Чішека з Польщі. 

З 18 по 24 травня в італійському Римі проходить чемпіонат Європи з пара стрільби з лука, участь беруть представники 26-ти країн, зокрема й шестеро українців. У складі національної збірної – представники “Інваспорту” Василь Наумчук, Андрій Усач та тренери Олег Авдєнтов і Валентин Хавтура.

У бронзовому фіналі у командних (парних) змаганнях серед чоловіків зі стрільби з класичного лука Василь Наумчук у парі з івано-франківцем Русланом Цимбалюком поступились команді Туреччини та посіли 4 місце.   

Андрій Усач в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у стрільбі з класичного лука вибув у першому плей-оф раунді та у підсумку посів 17 місце. 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc