КриміналЗатримано двох зрадників, які готували теракт у Львові

Затримано двох зрадників, які готували теракт у Львові

Затримано двох ворожих агентів, які планували теракт у Львові. Вони мали підірвати адміністративну будівлю місцевого райвідділу поліції.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ.

Для вчинення злочину зрадники повинні були занести в держустанову саморобний вибуховий пристрій (СВП), захований у пакет. російські спецслужби, своєю чергою, планували дистанційно підірвати СВП разом із агентами.

Для виконання замовлення росія завербувала 22-річну мешканку Києва, яка шукала «легких грошей» у Telegram. В якості «тестового» завдання вона розклеювала у столиці листівки з фейками російської пропаганди.

Пізніше агентку відправили до Львова. Зокрема вона залучила до злочину свого знайомого киянина.

«Після прибуття до західної області зловмисники отримали від куратора координати схрону, з якого забрали СВП, замаскований під вогнегасник. Також поблизу “цілі” вони збирались встановити приховану відеокамеру з віддаленим доступом для окупантів, яка мала фіксувати переміщення агентів та наслідки теракту», – додає СБУ.

Фото – СБУ

СБУ, своєю чергою, завчасно викрила обох агентів та затримала їх «на гарячому», коли вони наближалися з вибухівкою до поліцейського підрозділу.

Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, викрили угруповання псевдо-цілителів.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc