КриміналЯми у Рівненській області вбили трьох людей: судитимуть інженерів

Ями у Рівненській області вбили трьох людей: судитимуть інженерів

Дорожні ями у Рівненській області стали причиною смертельної ДТП, унаслідок якої загинули люди. Наразі судитимуть інженерів, відповідальних за стан дорожнього покриття.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

За даними слідства, аварія сталася 31 липня 2023 року на автодорозі «Київ–Ковель–Ягодин» у селі Городець. 39-річна водійка позашляховика Landmark, жителька Київської області, наїхала на ділянку дороги з просіданням асфальтного покриття. Унаслідок цього автомобіль перекинувся та загорівся.

У ДТП загинули троє пасажирок віком 66, 61 та 13 років. Ще дві жінки отримали травми та були госпіталізовані. Одна з постраждалих, яка була вагітною, втратила дитину. Встановлено, що водійка на момент аварії була тверезою.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що причиною трагедії став неналежний стан дорожнього покриття. Кримінальне провадження щодо водійки закрили через відсутність у її діях складу злочину.

Натомість слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру двом особам, відповідальним за утримання дороги: 63-річному інженеру товариства, яке обслуговувало цю ділянку, та 58-річному посадовцю, відповідальному за ремонт і експлуатацію автошляхів.

Справу скерують до суду.

Нагадаємо, серйозна ДТП поблизу Рівного: травмувалася 33-річна пасажирка.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc