У Рівному на Майдані Незалежності чоловік пошкодив квіти біля стели Героя – поліція швидко встановила його особу.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Про інцидент повідомила 41-річна рівнянка: невідома особа на Майдані Незалежності біля стели Героя пошкодила корзину з квітами та перекинула землю.
Правоохоронці встановили, що порушник перебував напідпитку та впав, запевняє, що не мав злого наміру. Чоловік вибачається перед рідними та громадою.

Поліцейські офіцери громади склали адмінпротокол стосовно 52-річного рівнянина за ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство). Матеріали справи скеровано до суду для притягнення чоловіка до відповідальності.
На розгляді у поліції залишаються інші звернення аналогічного характеру, проводяться розшукові дії для встановлення причетних осіб.
Нагадаємо, жителька Рівненщини поцупила квіти з алеї загиблих Героїв.
