КриміналУ Новому Орлеані вантажівка в'їхала у натовп: є загиблі та поранені 

У Новому Орлеані вантажівка в’їхала у натовп: є загиблі та поранені 

В американському місті Новий Орлеан, що у штаті Луїзіана, вантажівка в’їхала у натовп. Загинули 10 людей, ще 30 – поранено.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Reutres, CNN та CBS News.

Інцидент стався у Французькому кварталі міста, а саме на Бурбон-стріт. Це досить популярне місце серед туристів для святкування Нового року.

Після того як вантажівка в’їхала в натовп, водій вибіг із неї та відкрив вогонь по людях зі зброї. Поліціянти почали стріляти у відповідь.

У виданні ABC News зазначили, що поліцейські ліквідували нападника, коли той вийшов зі свого автомобіля зі штурмовою гвинтівкою.

Нагадаємо, у Німеччині автівка в’їхала у натовп на різдвяному ярмарку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc