КриміналУ Києві 12-річний хлопець виліз на вагон електрички: його вразило струмом

У Києві 12-річний хлопець виліз на вагон електрички: його вразило струмом

У Києві 12-річний хлопець виліз на вагон електрички на станції Київ-Волинський. Його вразило струмом. Правоохоронці встановлюють обставини травмування підлітка.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на столичну поліцію.

Місцеві Telegram-канали поширили кадри з місця інциденту. Там пишуть, що на даху електрички горіла людина.

Фото з столичних тг-каналів

Хлопця з важкими опіками лікарі госпіталізували до медичного закладу.

Нагадаємо, на Рівненщині зник 14-річний хлопець.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc