КриміналРосіяни вбили ще чотирьох військовополонених у Селидовому

Росіяни вбили ще чотирьох військовополонених у Селидовому

Росіяни вбили чотирьох військових Нацгвардії України біля Селидового. Українці виконували службово-бойові завдання біля міста.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

6 жовтня окупанти розпочали штурм укріплень і захопили українців у полон. Допит полонених вони зняли на відео. Полонені були беззбройними і поранені.

“Наступного дня Сили оборони повернули втрачені позиції та у ході проведення пошукових заходів виявили тіла вбитих українських військовослужбовців”, – повідомили в прокуратурі.

Наразі розпочато досудове розслідування щодо цього воєнного злочину.

Нагадаємо, росіяни стратили мечем українського військовополоненого

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc