КриміналРецидивісти з Рівненщини підпалили автівки ЗСУ

Рецидивісти з Рівненщини підпалили автівки ЗСУ

Двоє жителів з Рівненщини у липні цьогоріч підпалили два автомобілі ЗСУ. Найближчим часом їх судитимуть у Рівному.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ Рівненщини.

Зловмисники раніше вже потрапляли у поле зору правоохоронців, а саме сиділи за ґратами за вчинення грабежів та крадіжок.

Двоє чоловіків у телеграмі отримали пропозицію підпалити авто ЗСУ за дві тисячі доларів. За дві пошкоджені автівки їм ніхто не заплатив.

Під час обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони з доказами злочинних дій.

Фото – СБУ Рівненщини

Наразі зловмисники перебувають під вартою. Вони можуть сісти за ґрати на термін до 10 років.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, як покарали рівнян за підпал авто на замовлення рф

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc