КриміналП'яний військовий у СЗЧ кинув гранату на територію ТЦК

П’яний військовий у СЗЧ кинув гранату на територію ТЦК

На Миколаївщині п’яний військовослужбовець, який самовільно залишив частину, кинув гранату на територію ТЦК та СП. Його взяли під варту.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Центральний районний суд Миколаєва.

Інцидент стався у Вознесенському районі наприкінці лютого. У суді розповіли, що 43-річний чоловік негативно сприймаючи діяльність територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки закинув на територію одного з ТЦК і СП ручну гранату Ф-1. У цей момент він був нетверезий.

Внаслідок вибуху були пошкоджені два службових автомобілі ТЦК.

Під час судового засідання чоловік пояснив, що дійсно кинув гранату на територію ТЦК, коли був п’яний, і зробив це після сварки з дружиною. Гранату він знайшов серед речей у своєму рюкзаку.

Чоловіка підозрюють у перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань — ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до восьми років за ґратами. Підозрюваного взяли під варту без визначення розміру застави.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc