Житель Острожчини, який поранив ножем свого односельця, отримає понад 5 років ув’язнення. Острозькі прокурори довели вину 63-річного чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Подія сталася 22 квітня цього року в селі Почапки Острозької громади. Під час побутового конфлікту через давню образу обвинувачений ударив ножем 62-річного односельця. Потерпілий отримав проникаюче поранення черевної порожнини, але вижив завдяки швидкій допомозі небайдужих людей і лікарів.
Зловмисника затримали, йому повідомили про підозру та обрали запобіжний захід — тримання під вартою.
Суд визнав чоловіка винним і призначив покарання — 5 років і 6 місяців позбавлення волі. Також суд задовольнив позов прокурора про відшкодування витрат на лікування потерпілого.
До набрання вироком законної сили чоловік залишатиметься під вартою.
Нагадаємо, у ДТП на Рівненщині постраждав 17-річний мотоцикліст (ФОТО).
