Під час останніх ворожих атак на Рівненщині працювали захисники українського неба. Вони ліквідували кілька повітряних цілей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
На місцях падіння уламків працювали усі відповідні спецслужби. Зокрема, вибухотехніки обстежили уламки, а також знищили одну бойову частину БпЛА.






Нагадаємо, 10 вересня на Рівненщині було збито ворожі повітряні цілі.
