КриміналПідлітки побили 50-річного чоловіка

Підлітки побили 50-річного чоловіка

У соцмережах поширилося відео, де підлітки побили 50-річного чоловіка у Вознесенському районі, що в Миколаївській області. Поліцейські почали розслідування.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Миколаївщини.

У конфлікті брали участь троє неповнолітніх: 14-річна дівчина та 12-річний хлопець, які били чоловіка, а також 13-річний підліток, який зняв побиття на камеру.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України — умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. За скоєне вони можуть отримати покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини інциденту.

Нагадаємо, у Рівному побили та пограбували чоловіка, бо той годував безпритульних собак.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc