Співробітники ДБР разом із внутрішньою безпекою Нацполіції розслідують справу щодо столичного правоохоронця, який привласнив речові докази — гроші на понад 13 мільйонів гривень.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ДБР.
За даними слідства, керівник одного зі слідчих підрозділів зберігав у своєму кабінеті вилучені під час розслідування кошти в різній валюті, які мав передати до банку.
3 листопада чоловік зник і не вийшов на роботу. Коли колеги перевірили його кабінет — гроші зникли.
6 листопада працівники ДБР та поліції знайшли зниклого у лісі на Рівненщині. Там він облаштував табір: мав мікроавтобус, намет, зарядну станцію, запаси їжі та спорядження.



Під час обшуку виявили понад 12,6 мільйона гривень в іноземній валюті. Правоохоронця затримали.
Наразі тривають слідчі дії, з’ясовують, де решта грошей.
Йому повідомлено про підозру у заволодінні майном в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 ККУ). Санкція статті — до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
