КриміналНа заході України чоловік залишив записку з вибаченням після крадіжки

На заході України чоловік залишив записку з вибаченням після крадіжки

Жителя Хмельницького пограбували на майже 123 тисячі гривень, залишивши записку з вибаченнями. Підозрюваного у крадіжці затримали.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Національну поліцію у Хмельницькій області.

Хмельничанин запросив до себе погостювати знайомого з Житомирської області. А коли одного дня повернувся з роботи додому, то побачив, що гість зник, а разом із ним — усі золоті вироби, мобільний телефон та деякі інші речі на загальну суму майже 123 тисячі гривень.

У залишеній записці знайомий попросив вибачення, пояснивши, що потребує грошей.

Пізніше чоловіка затримали у Львові за вчинення чергової крадіжки. Йому оголосили підозру за крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану. За це він може сісти за ґрати від 5 до 8 років.

Нагадаємо, на Рівненщині сталася різанина між чоловіками через припарковану автівку (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc