КриміналНа заході України агенти рф хотіли підірвати депутатів міськради

На заході України агенти рф хотіли підірвати депутатів міськради

Двоє агентів ФСБ хотіли підірвати депутатів Кам’янець-Подільської міськради, що на Хмельниччині. Вони готували вибухівку для організації терактів проти 8 депутатів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на СБУ та Хмельницьку обласну прокуратуру.

Однією з виконавців була 24-річна місцева наркозалежна, яка шукала гроші «на дозу» у Telegram-каналах. Там її завербував російський спецслужбіст і дав «тестове» завдання — підпалити три адмінбудівлі сільрад на території регіону.

Для цього дівчина залучила свого 57-річного співмешканця, який у ролі водія супроводжував агентку на потрібні об’єкти.

За даними прокуратури, підозрювані за гроші збирали й передавали росіянам дані про державні установи та посадовців, фільмували приміщення міської ради, ТЦК, надавали дані про особисті авто посадовців місцевих органів влади.

Потім вони отримали від окупантів інструкції на виготовлення саморобного вибухового пристрою, а також гроші на закупівлю компонентів до вибухівки й оренду конспіративної квартири.

За даними слідства, агенти рф мали встановити депутатські авто та провести біля них дорозвідку, щоб закласти вибухівку. Цими підривами росіяни планували дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні та поширити панічні настрої серед місцевих жителів.

Нагадаємо, затримали кілера, який готувався до вбивства начальника Харківської ОВА.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc