Упродовж пів року на території природно-заповідного фонду в межах Дубенського надлісництва незаконно зрубали сосни та дуби. За даними слідства, дерева знизил майстер лісу разом із двома чоловіками.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Деревину вони перевозили на лісопильню для переробки та продажу. Збитки склали майже 1 млн грн.

Прокуратура повідомила трьом підозрюваним про злочин, посадовцю інкримінують ще й зловживання службовим становищем. Їм загрожує до 7 років ув’язнення та заборона обіймати посади до 3 років.
Нагадаємо, житель Рівненщини підірвався на міні під час відпочинку на Одещині (ВІДЕО).
