КриміналНа Рівненщині знищили дерев на 1 млн грн: підозрюють майстра лісу та...

На Рівненщині знищили дерев на 1 млн грн: підозрюють майстра лісу та його спільників

Упродовж пів року на території природно-заповідного фонду в межах Дубенського надлісництва незаконно зрубали сосни та дуби. За даними слідства, дерева знизил  майстер лісу разом із двома чоловіками.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

Деревину вони перевозили на лісопильню для переробки та продажу. Збитки склали майже 1 млн грн.

Фото – Рівненська обласна прокуратура

Прокуратура повідомила трьом підозрюваним про злочин, посадовцю інкримінують ще й зловживання службовим становищем. Їм загрожує до 7 років ув’язнення та заборона обіймати посади до 3 років.

Нагадаємо, житель Рівненщини підірвався на міні під час відпочинку на Одещині (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc