КриміналНа Рівненщині жінка вкрала квіти з могили полеглого Героя

На Рівненщині жінка вкрала квіти з могили полеглого Героя

Ще у жовтні минулого року 41-річна жінка вкрала квіти з могили полеглого Героя, який віддав життя під час повномасштабного вторгнення рф в Україну. Інцидент стався у селі Новомалин, що на Острожчині.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Загалом, жінка поцупила чотири букети штучних квітів вартістю 6495 гривень. Викрадені з місця поховання воїна України червоні троянди вона добровільно віддала поліцейським.

Їй повідомили про підозру, однак, згідно висновку експерта 41-річна мешканка села Новомалин на період інкримінованого їй кримінального правопорушення мала захворювання, відтак не усвідомлювала свої дії, не могла передбачити їх наслідки та не могла керувати ними. Втім, остаточне покарання визначатиме суд. А саме, застосування до зловмисниці примусових заходів медичного характеру.

Нагадаємо, серйозна ДТП сталася у Рівному: працюють спецслужби (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc