КриміналНа Рівненщині жінка вдарила ножем чоловіка, бо він її бив

На Рівненщині жінка вдарила ножем чоловіка, бо він її бив

Пізно вночі у Костополі п’яний чоловік повернувшись додому, почав голосно стукати в двері, а потім почав бити дружину. Жінка вдарила його ножем, а потім зателефонувала «103».

Як вказали у прес-службі ГУНП у Рівненській області, ножем вдарила чоловіку в область живота.

Чоловік після операції знаходиться у реанімаційному відділенні. Він вже не вперше вчиняє домашнє насильство та мав судимість за побиття дружини.

Фото – Поліція Рівненської області
Фото – Поліція Рівненської області

Нагадаємо, ми писали раніше про те, як чоловік виганяв бабусю з її квартири, а потім вдарив ножем

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc