ДТП сталася сьогодні, 11 серпня у селі Бабин, що у Рівненському районі. 45-річний керманич збив 11-річного хлопчика.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Попередньо, дитина переходила дорогу по «зебрі». Хлопця доставили до медзакладу із закритим переломом ноги та забоями.


Водій позашляховика не був п’яний. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, житель Рівненщини незаконно перевозив зброю.
