ДТП сталася вчора ввечері, 27 серпня у селі Олександрія, що у Рівненському районі на перехресті вулиць Грицюка та Шевченка. Не розминулися два мотоцикли.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Водієм одного із двоколісних був 14-річний юнак, а іншого – 71-річний чоловік. Внаслідок зіткнення пенсіонер зламав руку, а пасажир іншого мотоцикла такого ж віку, що й водій отримав струс мозку. Неповнолітній керманич не травмувався та ніколи не отримував посвідчення водія.

Обидва водії були не п’яні. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, у Рівному виявили авто з підробленими номерами.
