КриміналНа Рівненщині в ДТП постраждали пенсіонер і підліток

На Рівненщині в ДТП постраждали пенсіонер і підліток

ДТП сталася вчора ввечері, 27 серпня у селі Олександрія, що у Рівненському районі  на перехресті вулиць Грицюка та Шевченка. Не розминулися два мотоцикли.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Водієм одного із двоколісних був 14-річний юнак, а іншого – 71-річний чоловік. Внаслідок зіткнення пенсіонер зламав руку, а пасажир іншого мотоцикла такого ж віку, що й водій отримав струс мозку. Неповнолітній керманич не травмувався та  ніколи не отримував посвідчення водія.

Фото – Поліція Рівненщини

Обидва водії були не п’яні. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, у Рівному виявили авто з підробленими номерами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc