Правоохоронці Рівненщини знайшли чоловіка, який знущався з собаки. Нагадаємо, у мережу потрапило відео, де було видно, як чоловік кинув тварину в глибоку яму з водою, яка лишилася після видобутку бурштину.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
35-річний працівник підприємства з видобутку «сонячного» каміння пояснив, що вчинив так, бо був напідпитку та через те, що собака з’їв його обід. Наразі він проходить перевірку у місцевому ТЦК.
Пса, над яким знущалися доставили до ветеринара. З ним все добре.
Додамо, що місце, де чоловіки добували бурштин є законним.
Слідчі дії тривають. Кривдник може сісти за ґрати. Крім цього, поліцейські перевіряють й інших чоловіків, котрі теж були на місці злочину.
Нагадаємо, ДТП у Рівному: автівки зім’яті після удару (ВІДЕО).
