КриміналНа Рівненщині чоловік знущався з собаки, бо та з'їла його обід (ВІДЕО)

На Рівненщині чоловік знущався з собаки, бо та з’їла його обід (ВІДЕО)

Правоохоронці Рівненщини знайшли чоловіка, який знущався з собаки. Нагадаємо, у мережу потрапило відео, де було видно, як чоловік кинув тварину в глибоку яму з водою, яка лишилася після видобутку бурштину.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

35-річний працівник підприємства з видобутку «сонячного» каміння пояснив, що вчинив так, бо був напідпитку та через те, що собака з’їв його обід. Наразі він проходить перевірку у місцевому ТЦК.

Пса, над яким знущалися доставили до ветеринара. З ним все добре.

Додамо, що місце, де чоловіки добували бурштин є законним.

Слідчі дії тривають. Кривдник може сісти за ґрати. Крім цього, поліцейські перевіряють й інших чоловіків, котрі теж були на місці злочину.

Нагадаємо, ДТП у Рівному: автівки зім’яті після удару (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc