КриміналНа Рівненщині 15-річний хлопець вистрілив в голову собаці: чому він це скоїв

На Рівненщині 15-річний хлопець вистрілив в голову собаці: чому він це скоїв

На початку листопада 15-річний хлопець з Радивилівської тергромади вистрілив із гвинтівки в голову собаці. Тварина не мала господаря. Після скоєного неповнолітній залишив собаку на вулиці, проте матір юнака забрала тварину до оселі та намагалася власноруч надати допомогу чотирилапому.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Жінка переконувала правоохоронців, що собака помер. Але, при огляді території господарства слідчі побачили пса. Тварину швидко доставили до ветеринарної клініки. Однак, на жаль, врятувати життя собаці не вдалося.

Хлопець розповів, що здійснив постріл через те, що розсердився на пса, бо той весь час забігав у їхній двір та заважав.

Наразі відкрито кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Нагадаємо, чоловік на Рівненщині прив’язав до мотоцикла собаку та волочив її дорогою.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc