КриміналНа Одещині двоє підлітків катували 12-річного хлопця

На Одещині двоє підлітків катували 12-річного хлопця

У Білгород-Дністровському районі, що на Одещині двоє підлітків катували 12-річного хлопця і знімали це на відео.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на пресслужбу Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Це сталося у Білгород-Дністровському районі наприкінці травня. Про неї стало відомо, вчора, 8 червня, після того, як в одній із соціальних мереж було опубліковане відео, зроблене одним із фігурантів на місці скоєного злочину.

Фото – Поліція Одеської області
Фото – Поліція Одеської області

Порушниками виявилися двоє товаришів 16-ти та 17-ти років. Юнаків затримано у процесуальному порядку. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру в катуванні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та обрання запобіжного заходу. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на заході України напали на підлітка та зняли це на відео.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc