КриміналНа Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися двоє осіб (ФОТО)

На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися двоє осіб (ФОТО)

Повідомлення про ДТП неподалік міста Радивилів надійшло до поліції сьогодні, 11 березня, близько 10:30 від медиків.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1710156491757

Слідчий на місці події попередньо встановив, що водій автомобіля «Renault Laguna», не впорався із керуванням, злетів у кювет, де врізався у дерево.

FB_IMG_1710156494199

Унаслідок автопригоди до лікарні доставили двох осіб, які перебували у салоні: у 47-річного жителя села Крупець діагностували закриту черепно-мозкову травму, а у 57-річного односельчанина — політравму.

FB_IMG_1710156496302

Обох потерпілих із понівеченого авто деблокували рятувальники.

Обставини ДТП, а також хто саме перебував за кермом автомобіля встановлюють поліцейські в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 КК України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc