ДТП сталася вчора, ввечері, 26 жовтня у селі Мале Вербче, що на Сарненщині. Зіткнулися два мотоцикла, є травмовані. Один із кермувальників – у реанімації.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
19-річний кермувальник двоколісного зіткнувся з іншим мотоциклом. Водія останнього, 18-річного юнака доставили до лікарні. Він у реанімації.
19-річного водія та його 23-річного пасажира із забоями та переломами госпіталізували до травматології.


Відомо, що двоє кермувальників ніколи не отримували посвідчення водія та були без мотошоломів.
Слідчі дії тривають.
Нагадаємо ДТП поблизу Городка: на місці події працює поліція, рятувальники та медики.
