КриміналЛобове зіткнення мотоциклів на Рівненщині: один із водіїв у реанімації

Лобове зіткнення мотоциклів на Рівненщині: один із водіїв у реанімації

ДТП сталася вчора, ввечері, 26 жовтня у селі Мале Вербче, що на Сарненщині. Зіткнулися два мотоцикла, є травмовані. Один із кермувальників – у реанімації.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

19-річний кермувальник двоколісного зіткнувся з іншим мотоциклом. Водія останнього, 18-річного юнака доставили до лікарні. Він у реанімації.

19-річного водія та його 23-річного пасажира із забоями та переломами госпіталізували до травматології.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Відомо, що двоє кермувальників ніколи не отримували посвідчення водія та були без мотошоломів.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо ДТП поблизу Городка: на місці події працює поліція, рятувальники та медики.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc