КриміналКримінальна хроніка Рівненщини за тиждень

Кримінальна хроніка Рівненщини за тиждень

Журналісти Рівне Онлайн підготували для вас огляд кримінальних новин на Рівненщині за тиждень.

ДТП сталася 1 вересня 2021 року. На той час заступник начальника Дубенського РВП ГУНП в області, керуючи автомобілем Opel Combo, неподалік Дубна допустив зіткнення із вантажівкою Volvo, яка рухалась в попутному напрямку.

В результаті ДТП загинула 28-річна пасажирка автівки, дільнича офіцерка поліції. Згідно з висновком експертів водій легковика перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Вироком суду водія засуджено до 7 років та 6 місяців ув’язнення із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 10 років.

Про крадіжку з підсобного приміщення до поліції повідомив власник, 43-річний житель села Великі Межирічі.

Працівники карного розшуку встановили особу зловмисника: ним виявився 42-річний місцевий мешканець. Чоловік уночі зайшов до незамкненого сараю та викрав арматуру та металеві вироби. Коли ж хотів залишити місце події, побачив відеокамеру, яка зафільмувала його протиправні дії. Аби приховати свій вчинок, забрав техніку та намагався її втопити.

Фігурант зізнався у скоєному та добровільно видав правоохоронцям крадене.

13 жовтня у Рівному на вулиці Небесної Сотні патрульні помітили водія електроскутера Atlas, який проїхав залізничний переїзд, коли горів червоний сигнал світлофора та опущений шлагбаум.

Поліцейські подали вимогу зупинитися, але чоловік 40 років почав тікати. Зупинили його на вулиці Петра Дорошенка шляхом блокування.

Під час перевірки інспектори запідозрили, що водій був напідпитку. Результат огляду склав 1,20 проміле. На чоловіка склали три адмінматеріали.

Ввечері, 13 жовтня на трасі Київ-Чоп біля села Панталія, що на Дубенщині сталася ДТП. Зіткнулися легковик та вантажівка.

Керманича легковика затиснуло в конструкціях автомобіля. Бійці ДСНС за допомогою спецобладнання деблокували 46-річного чоловіка та передали медикам швидкої.

Крім цього, рятувальники відключили акумулятори транспортних засобів, щоб не сталося загоряння.

ДТП сталася 13 жовтня, близько 20:40 на перехресті автодоріг поблизу села Панталія.

Водій автомобіля «DAF», 23-річний житель Волині, здійснюючи поворот ліворуч, не надав переваги в русі та допустив зіткнення з транспортним засобом «ВАЗ», під керуванням 46-річного мешканця Закарпатської області.

Водія легковика медики з тяжкими травмами госпіталізували. Втім, попри вжиті реанімаційні заходи його врятувати не вдалося: через кілька годин чоловік помер.

Керманич вантажівки не травмувався, відповідно до огляду на стан сп’яніння він був тверезий.

До поліції 28 лютого повідомили жителі села Кринички Гощанської СГ, що у будинку вони виявили тіло 60-річного господаря.

Того дня загиблий за місцем проживання вживав алкогольні напої спільно зі своїми чотирма знайомими: 47-ми, 26-ти, 29-ти та 41-річним жителями регіону.

Під час застілля між ними виник конфлікт: фігуранти завдали множинні тілесні ушкодження руками, ногами, палицями, табуреткою по тілу та обличчю 60-річного чоловіка та пішли.

Через майже 2 години від отриманих тяжких травм потерпілий помер.

Слідчий закінчив досудові розслідування відносно 26-ти, 29-ти та 41-річного фігурантів. Суд виніс їм вироки: по 8 років позбавлення волі кожному.

У Рівному патрульні зупинили автомобіль Kia на вулиці Соборній. Водій проїхав перехрестя на червоне світло.

Під час перевірки 53-річного кермувальника інспектори запідозрили, що він був напідпитку. Результат огляду — 1,22‰. Чоловік не погодився з результатом і пройшов повторний тест у медзакладі — 1,21‰.

На водія склали протокол за ч.1 ст.130 (керування у стані сп’яніння) та постанову за ч.2 ст.122 (проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.

Незаконний бізнес організували двоє рівнян. У закинутому будинку в одному із сіл Рівненського району ділки облаштували сушильний цех. Сирі рослини канабісу вони сушили на горищі, потім фасували та збували безпосередньо своїм перевіреним клієнтам.

У ході слідчих дій вилучено близько 200 кг канабісу, вартість якого, за цінами «чорного» ринку, складає понад 7,5 млн грн.

Ввечері 14 жовтня у Рівному на перетині вулиць Степана Бандери – Соломії Крушельницької сталася ДТП. Керманич авто збив 48-річного чоловіка. Він переходив дорогу по «зебрі».

Потерпілого пішохода з переломом доставили до лікарні. Водій легковика не був п’яний. Слідчі дії тривають.

Повідомлення про крадіжку з подвір’я будинку надійшло до поліції учора від 39-річної рівнянки.

31-річний уродженець Донеччини та 22-річний уродженець Херсонської області приїхали до Рівного з метою працевлаштування. У пошуках легкого «заробітку», чоловіки зайшли до подвір’я та поцупили два велосипеди, які стояли біля будинку.

Таким чином, вони завдали матеріального збитку на суму близько 20 тисяч гривень.

Зловмисники хотіли здати крадене в ломбард, проте не вдалося через проблеми з документами. Тож вони продали один двоколісний невідомому за 1000 гривень, які вони витратили.

Коли ж фігуранти рухалися містом з іншим велосипедом у руках, їх викрили працівники карного розшуку.

На Сарненщині поліцейські викрили 15-річного хлопця, який обікрав автомобіль, перебуваючи під домашнім арештом. Юнак уже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців — раніше його ловили за схожі злочини. Цього разу 15-річний житель Рівненського району гостював у тітки в селищі Клесів.

Близько третьої години ночі хлопець зайшов на подвір’я місцевої жительки через незамкнені ворота. Проникнувши до салону незачиненого авто, він викрав 750 євро з бардачка та 400 злотих із козирка.

Поліцейські розшукали його вже того ж дня поблизу автовокзалу в Рівному. У хлопця вилучили частину грошей — 250 євро та 400 злотих.

Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч.4 ст.185 КК України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.

Ввечері, 16 жовтня у Рівному по вулиці Студентській сталася ДТП. Керманич автівки збив 17-річну дівчину, яка переходила дорогу по «зебрі».

Неповнолітня дівчина зламала руку, її доставили до медзакладу. Досудове розслідування триває.

Поліцейські поблизу села Орлівка у лісовому масиві викрили 47-річного сарненчанина, який саме забрав наркотик з обумовленого місця.

Під час поверхневої перевірки правоохоронці виявили у чоловіка пакунок із психотропною речовиною «PVP» вагою понад 30 грам.

Крім того, поліцейські провели обшук у гаражному приміщенні фігуранта, де вилучили іще близько 20 грам психотропу та пристрої для вживання наркотиків

Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад сто тисяч гривень.

До поліції у вересні повідомив 52-річний житель села Новомильськ, що доки він перебував у магазині, невідомий поцупив його велосипед.

Поліцейські встановили, що до злочину може бути причетний 20-річний житель села Здовбиця. За місцем проживання він добровільно видав крадений двоколісний.

Зловмисник вже неодноразово був раніше судимим. Востаннє — у липні цьогоріч за злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, за що перебував на іспитовому.

Фігуранту загрожує черговий строк: відповідно до санкції статті — від 5 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, ранкова пожежа на Рівненщині: рятувальники працювали понад годину (ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc