КриміналДитина померла від ускладнень COVID-19: матері загрожує ув'язнення

Дитина померла від ускладнень COVID-19: матері загрожує ув’язнення

На Прикарпатті матір не звернулась до лікарів, коли її півторарічна дитина захворіла на коронавірус. Від ускладнень дитина померла.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Івано-франківську обласну прокуратуру.

Слідчі з’ясували, що жінка неналежно доглядала за своєю малолітньою донькою, яка від народження мала захворювання та потребувала постійного стаціонарного лікування.

У березні 2024 року матір відпустила півторарічну дитину із неповнолітньою донькою у гості до родичів в Івано-Франківськ. У дорозі дитина застудилась, а вже наступного дня стан її здоров’я суттєво погіршився. Проте матір не надала їй належну допомогу та не звернулась до медичних працівників, а зайнялась її лікуванням у домашніх умовах, у результаті чого через декілька днів дівчинка померла.

Згідно з висновком експертів, дитина померла від коронавірусу, який дав укладення — загальну інтоксикацію організму.

Справу скерували до суду. 39-річній жінці інкримінують злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 166 КК України). Матері загрожує до 5 років за ґратами.

Нагадаємо, на Рівненщині від ГРВІ померла 2-річна дитина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc