КриміналДТП на Рівненщині: Водій зніс паркан та втік

ДТП на Рівненщині: Водій зніс паркан та втік

Сьогодні, 5 лютого, о 04:21 65-річного житель села Великий Олексин Рівненського району повідомив правоохоронцям, що на територію його подвір’я в’їхав автомобіль. Водій зніс паркан та втік з місця події.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1707135455856

Інспектори СРПП № 1 (м. Рівне) Рівненського РУП встановили власника автомобіля марки «Citroën». Утім, він сказав, що знаходиться удома, а легковик міг взяти 25-річний син, житель Обарова.

FB_IMG_1707135458021

FB_IMG_1707135465285

Поліцейські вилучили відео із камер відеоспостереження, склали схему ДТП та опитали заявника.

Тривають заходи із встановлення місця перебування 25-річного кермувальника.

Відповідно до зібраних матеріалів вирішуватиметься питання про притягнення його до адміністративної відповідальності.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc