КриміналДТП на Рівненщині: водій буса злетів із мосту в кювет (ФОТО)

ДТП на Рівненщині: водій буса злетів із мосту в кювет (ФОТО)

Сьогодні, зранку, 19 листопада біля села Олександрія, що на Рівненщині сталася ДТП. Керманич буса з’їхав із мосту у кювет.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

20-річний мешканець села Пісків, що на Костопільщині не впорався з керуванням і злетів із мосту в кювет.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – ДСНС Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Рятувальники дістали водія та витягли автомобіль з кювету.

Водія доставили до медичного закладу. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, на Рівненщині – смертельна ДТП: один із водіїв загинув.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc