КриміналЧоловік хотів заманити в пастку та вбити поліцейських

Чоловік хотів заманити в пастку та вбити поліцейських

У Києві затримали чоловіка, який на замовлення російських спецслужб хотів вчинити теракт. Зловмисник хотів заманити в пастку та вбити поліцейських.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Нацполіцію.

Чоловік викликав поліцейських нібито через домашнє насильство. На вході до приміщення спрацювала «розтяжка» з гранатою Ф-1. Як виявилося, у квартирі ніхто не проживав, а «дзвінок» жіночим голосом на лінію 102 був фейком.

В СБУ уточнили, що цей теракт спланували російські спецслужби. Вони дистанційно завербували 43-річного чоловіка через месенджер. Відомо, що мешканець Київщини вже шість 6 разів відбував покарання за розбій, крадіжки та втечу з в’язниці.

вбити поліцейських
Фото – Нацполіція

За вчинення теракту росіяни обіцяли щедро заплатити, однак коштів фігурант так і не отримав.

У квартирі також були встановлені відеокамери, які мали зафіксувати підрив. Під час вибуху ніхто не постраждав.

Зараз зловмисник перебуває під вартою. Він може сісти за ґрати на термін до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, наприкінці жовтня агенти російської розвідки готували теракт у Києві.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc